fbpx

Przystanek Higienistka

Rewolucja w Twoim Gabinecie! Odkryj pełen potencjał swojego gabinetu


Nasza Higienistka

Postaw na Higienistkę – zadbaj o przyszłość swojego gabinetu.

Praca Higienistki jest wysoce zaawansowana pod względem zakresu wykonywania procedur medycznych. W Polsce potencjał tego stanowiska jest, drastycznie wręcz, niedoceniany i niewykorzystywany w porównaniu z innymi rozwiniętymi państwami europejskimi. Higienistka posiada uprawnienia do:

  • samodzielnego wykonywania zabiegów higieniczno-leczniczych w jamie ustnej Pacjenta(np. usuwanie złogów nazębnych, lakowanie i lakierowanie zębów)
  • współpracy z Lekarzem w zakresie wszystkich dziedzin stomatologii tj.stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki i chirurgii
  • dokonywania bieżących przeglądów uzębienia
  • wykonywania wstępnych badań stomatologicznych i zabiegów profilaktyczno-leczniczych pod nadzorem i na zlecenie Lekarza
  • prowadzenie stomatologicznej edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia w różnych środowiskach dzięki serii szkoleń przeprowadzonych wspólnie przez Arkonę i Colgate, utworzyliśmy bazę danych Higienistek z całego kraju, liczącą blisko 2000 pozycji!

Każdy gabinet biorący udział w Akcji ma możliwość zatrudnienia jednej z najlepszych specjalistek w danym regionie!

 

Nasza Higienistka: przechodzi dodatkowe specjalistyczne szkolenia zabiegowe i produktowe, nie wiążące się z żadnymi kosztami ze strony gabinetu,

  • nie tylko wykonuje wszelkie związane z jej kompetencjami zabiegi, lecz również aktywnie pozyskuje Pacjentów poprzez odwiedzanie przedszkoli, szkół, organizację spotkań z rodzicami, itp.
  • jest w pełni zaopatrywana w materiały informacyjne i reklamowe, dotyczące prowadzonych przez Organizatorów promocji I akcji.
  • ma za zadanie budować pozytywny wizerunek Higienistki jako wyspecjalizowanego i kompetentnego członka gabinetu stomatologicznego, oraz przyjaciela Małych Pacjentów, wśród których Lekarz zwykle budzi negatywne skojarzenia.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial